400 W MPPT güneş kontrol LT8490 tek çip akıllı kontrol pil şarj muhtasar sürümü

Yeni

₺330.65

Stokta var


gerçek MPPT gelişine dönemi, LT8490 geldi, LT8705 yükseltme, entegre akıllı kontrol çipi, pertürbasyon gözlem uygulanan MPPT kontrol algoritması, değil sabit gerilim yöntemi.
Ultra düşük şu durgun: 0.1mA, neredeyse tüketmez pil enerji
güneş paneli kullanım oranı % 110% ulaşmıştır, kuzey kış etkisi inanılmaz!!!
DIY elektronik meraklıları müjdenin, gerçek meydan iyi şeyler olduğunu, düşme! memnuniyeti sonra başarı hiçbir kelime vardır. dört Kurulu 40 yuan. serigraf harita var.
bu çip pil şarj kontrol için sadece uygun olduğunu, DC-DC güç kaynağı için uygun değildir, çip hiçbir pil voltajı algılar, hiçbir çalışma, hiçbir çıkış.
sorunu çözmek lityum pil koruma çalışamaz!!!!!
modüllerin tüm özel yapılmış, ve çıkış voltajı ve akımı kesinlikle müşterilerin kullanım ortamına göre özelleştirilmiş, en iyi kullanım etkisi elde etmek amacıyla. LT8490 akıllı cips, güneş MPPT computing ve pil şarj yönetimi ihtiyaçlarını. sıcaklık telafisi, damlama akım ayarı.
giriş güneş ve DC güç bağlanabilir, seçim için gemide süveter vardır. giriş akımı sınırı seçerek ayarlanır giriş geçerli örnekleme direnç tam olarak: Ii = 50.5/Rcsi çıkış maksimum akım (sabit akım şarj akımı) tapınağın doğru örnekleme direnç tarafından belirlenir çıkış akımı: Iomax = 49.7/Rcso LT8490 pil yönetimi fonksiyonu vardır, dört sahne tarafından şarj kontrol şarj yönetimi, yani damlama şarj, sabit akım şarj, sabit gerilim şarj ve şamandıra, damlama akım akım RIMONOUT ayarlayarak ayarlanabilir.
sahne 0: 20-30% şarj etmek şarj damlama ile maksimum şarj akımı kadar % 70% üzerinde akü voltajı şarj set gerilim.
faz 1: sabit akım şarj kadar maksimum şarj akımı ile set % 98% üzerinde akü voltajı şarj set gerilim.
faz 2: sabit gerilim, şarj set şarj şarj akımı kadar aşağıda C/10.
aşama 3: sabit gerilim azaltma, 2 aşamalı şarj tamamlandıktan sonra şarj gerilimi 95% azalır (95% değişim), gerçek şarj pil gerilimi daha büyük gerilim şarj için, dur, kadar pil voltajı daha düşük 95% veya daha büyük şarj akımı değeri C/5.
faz 0-kurşun-asit bataryalar şarj 3 için uygundur, ve faz 0-2 lityum pilleri şarj etmek için uygundur.
durum göstergesi ışığı: kırmızı ışık yeşil ışık 3.5 saniye yanıp, kısa yanıp kez hata sinyal için, 3.5 saniye yavaş flaş bir kez, normal şarj için, her zaman parlak tamamlandı şarj veya sabit voltaj şarj için.

Etiketler: Ucuz 400 W MPPT güneş kontrol LT8490 tek çip akıllı kontrol pil şarj muhtasar sürümü, Yüksek Kalite 400 W MPPT güneş kontrol LT8490 tek çip akıllı kontrol pil şarj muhtasar sürümü, Çin FM Vericileri Tedarikçiler

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)
renk Adı Yeşil
öğe Türü FM Transmitters
Marka Adı MLLSE
Types of electronic and electrical produ Silicon series

Bir değerlendirme yazın

400 W MPPT güneş kontrol LT8490 tek çip akıllı kontrol pil şarj muhtasar sürümü

400 W MPPT güneş kontrol LT8490 tek çip akıllı kontrol pil şarj muhtasar sürümü

gerçek MPPT gelişine dönemi, LT8490 geldi, LT8705 yükseltme, entegre akıllı kontrol çipi, pertürbasyon gözlem uygulanan MPPT kontrol algoritması, değil sabit gerilim yöntemi. Ultra düşük şu durgun: 0.1mA, neredeyse tüketmez pil enerji güneş paneli kullanım oranı % 110% ulaşmıştır, kuzey kış etkisi

İlgili ürünler