Yüksek Kalite Su Geçirmez Oxford Omuz Çapraz Vücut Çanta Askeri Seyahat Sling Sırt Çantası Göğüs Geri Paketi Messenger Çanta T0116

Yeni

₺103.71

Stokta var

sıcak Ipuçları
not 1: farklı üretim partilerin nedeniyle, 1-2 cm sapma olabilir öğeler.
not 2: bilgisayar monitöründe renkler gerçek ürün renkleri biraz farklı nedeniyle monitör ayarları, çekim açısı ve ışık.
not 3: Boyutu 1 inç = 2.54 cm; 1 cm = 0.39 inç
biz her zaman bizim en iyi hizmeti sizi temin ederim! size yardım etmek için yapabileceğimiz bir şey varsa, biz böylece yapmak için daha fazla memnun olacaktır. herhangi bir zamanda bize hoş geldiniz.

Etiketler: Ucuz Yüksek Kalite Su Geçirmez Oxford Omuz Çapraz Vücut Çanta Askeri Seyahat Sling Sırt Çantası Göğüs Geri Paketi Messenger Çanta T0116, Yüksek Kalite Yüksek Kalite Su Geçirmez Oxford Omuz Çapraz Vücut Çanta Askeri Seyahat Sling Sırt Çantası Göğüs Geri Paketi Messenger Çanta T0116, Çin Kılıf Tedarikçiler

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 5cm x 8cm x 12cm (1.97in x 3.15in x 4.72in)
öğe Türü Çantalar
Kapanış Türü Fermuar
desen Türü Katı
sertlik yumuşak
Cep Telefonu Pocket,İç Yuvası Pocket,İç Fermuar Pocket
dekorasyon Kilitlemek,Hiçbiri
şekil Flap
Number of Handles/Straps Tek
dış Katı Çanta
çanta Tipi Kılıf
Marka Adı BAIMULIN
cinsiyet Üniseks
Model Numarası T0116
türlü torbayı çanta ve crossbody çanta
kaplama malzemesi Naylon
stil Gündelik
fırsat Çok yönlü
ana Malzeme Naylon

Bir değerlendirme yazın

Yüksek Kalite Su Geçirmez Oxford Omuz Çapraz Vücut Çanta Askeri Seyahat Sling Sırt Çantası Göğüs Geri Paketi Messenger Çanta T0116

sıcak Ipuçları not 1: farklı üretim partilerin nedeniyle, 1-2 cm sapma olabilir öğeler. not 2: bilgisayar monitöründe renkler gerçek ürün renkleri biraz farklı nedeniyle monitör ayarları, çekim açısı ve ışık. not 3: Boyutu 1 inç = 2.54 cm; 1 cm = 0.39 inç biz her zaman bizim en iyi hizmeti

İlgili ürünler