Mantar anne bonsai Süs meyve tohumları Physalis, tatlı anne mantar 50 tohumları/paketi

Yeni

₺1.18

/ ₺4.75

Stokta var

hoşgeldiniz Dropship sipariş :)
Daha Fazla Tercih Aşağıda tıklayın
-
-
-
-
-
(kullanın lütfen " C eklemek sanat " fazla 1 öğe satın almak gerektiğinde, teşekkür ederim.)
2.1 kreş yöntemleri ağırlıklı olarak plastik seralar veya barakada kreş, yüksek arazi bulunan fideliklerde, iyi drene yer, ve eski seçimi kırpma olmadan meyve ve sebze türleri. dönüm başına mantar seralar olmak veya barakada kreş 30m2 alanı.
yaklaşık 50 ° ile 2.2 iliklerine ılık su ıslatma, su yaklaşık 4 ila 5 kez tohum, dökme tarafı ise yaklaşık 30 ° sıcaklık kadar su düştü, ve sonra oda sıcaklığında yerleştirilen iliklerine. iliklerine için her 8 ila 10 saat sıcak su etrafında bir 30 °, ıslatma süresi genellikle 24 saat.
aynı zaman olarak
kız dallarında meyve asılı
kız dallarında meyve asılı
2.3 filiz mantar anne nedeniyle küçük tohumları, küçük miktarı, genellikle ince kum tohum soyunma çimlenme kullanın, kum miktarı yaklaşık 8 ila 10 kez miktarı tohumları (kum su dezenfeksiyonu kaynar kullanmanız gerekir), nemli bir bez ile tohum sarmak için, ° ~ çimlenme koşulları altında 25 °. günlük flip iki kez, ve ılık su ile panning, kolaylaştırmak amacıyla çok sayıda solunum ısı dağılımı, solunum oksijen, karbon dioksit kaldırmak, kaydırma ve çimlenmeye devam. 3 ila 4 gün tomurcuklanan.
2.4 yatak toprak hazırlığı yatak toprak içeren değil bakteri ve zararlıları, nötr toprak humus bakımından zengin besin elemanları, İyi yapısı, gevşek sert değil, hiçbir herbisit ve diğer alan phytotoxicity toprak. yatak toprak tam güneş solmaya, gübre olmalıdır tamamen çürümüş, gübre eşit.
2.5 besin toprak hazırlığı bahçe toprak: organik gübre = 1: 1 veya 2: 1. toprak yapışkan Ise ağırlık eklenebilir 10% kum, mix ve elek, birikimi yedek. ekim yatak yatak toprak genellikle kalın 6 ~ 10 cm, besin toprak kullanmanız gerekir yatağın m2 başına 100 ~ 125 kg, nakli yatak yatak toprak kalınlığı genellikle 12 ~ 17 cm, her yatak yatak ihtiyacı besin toprak 150 ~ 200 kg. beslenme toprak dezenfeksiyon: 70% deksametazon ve 70% metil tiofanat 1: 1 iyice karıştırın, su 1000 kez, üniforma ıslatma yatak toprak.
2.6 plastik film kapak kreş fide dikim, geç Mart Nisan ayı başlarında için uygun ekim tarihi; plastik film kapsama canlı ekimi, erken Mayıs ekilen edilebilir. fide 1 mu olmak ekilen 40 ~ 50g. ekim seçilmelidir olmadan rüzgar güneşli öğleden sonra. düz yatak için yeterli su dökün. derinliği su sızıntı katman alt 6 ~ 8 cm. sonra su sızıntı, yatakta besin toprak ince bir tabaka serpin, ve sonra on-demand tomurcukları hatırlatmalar, her delik 10, ince kuru toprak 0.5 ~ 1 cm izledi. kapak toprak zamanında olması ve üniforma, temiz plastik film tabakası ile kaplı ısınmak için toprak nem, fideler humus kaldırılacak.
2.7 fide yönetimi sıcaklık yönetimi. mühürlü olmalıdır önce yalıtım ortaya çıkması, ısınma hızlı çıkarılan fide teşvik etmek. fide sonra çıkarılan gündüz 20 ° ~ 28 °, gece 14 ° ~ 17 ° aralığı daha uygun; su yönetimi. fidan ekim önce genellikle sulama yok. sonra ortaya çıkması temizle güneşli hava, kapsayan bir kuru ince toprak, kalın 0.5 ~ 1 cm, mühür kullanılır, yavaş fide, kadar nakli önce su; işık yönetimi. her zaman iyi bir ışık koşullarında korumak; genel Olarak, İki fidanları, inceltme ilk gerçek zaman güneş bırakır olduğunu, 2 ayrılmadan için güçlü 3 suşları fidanları; İkinci fide zaman 2 ila 3 gerçek yaprakları yaprakları, güçlü bir ayrılmadan fidanları.
3. güçlü fide yetiştirmek
Zhuangmiao standart olduğunu görünümünü kök uzunluğu 7 cm, yanal kök fazla 3, fidan 20 ~ 25 cm, kök çapı 0.4 cm, gerçek yaprakları sayısı 6 ila 8, tomurcuk yaklaşık 30%. yapraklar koyu, parlak, koruyucu iyi organizasyon kurdu, hiçbir zararlıları ve hastalıkları.
4. Selection bitkileri
4.1 orta doğurganlık seçmek araziler seçin, doku gevşek, İyi yapısı, kolay drenaj, barınak güneşli, kalın siyah kum kum toprak tabakası dut ekimi için uygun. 4.2 kırpma anız önce darı için kırpma, mısır en iyisidir. 4.3 toprak hazırlığı içinde genel sonbahar yeke derinliği 25 ~ 30 cm, erken bahar dondurulmuş 13 ~ 17 cm derin, zamanında ziraat, ince komisyon düz, taş ile davul basınç. 4.4 ridge dut anne için bir büyük ridge ekimi, mantar anne bir ay önce dikim tabanı gübre oynamak için bir büyük ridge, ridge gelen 90 ~ 130 cm, ridge yüksek 25 ~ 30 cm, büyük ridge yetiştirme böylece mantar geliştirme hızlı, büyümüş de küçülmüş 3 ila 5 gün, fazla 5%.
gübreleme
mantar alan gübreleme toprak dayalı olmalıdır, türler alışkanlıkları, yetiştirme yoğunluğu, su koşulları ve diğer kapsamlı göz, genel dönüm gübresi 1500 kg, üç yuan bileşik gübre 30 kg. ziraat gübre, baz gübre ile gübre karışık, zaman ridge cast. çiçeklenme ve uygun sonra ayarı meyve püskürtme yaprak gübresi.
6. Dikim
6.1 makul yakın büyük ridge dikim mesafesi 90 cm, çift hat fide, fidan küçük aralığı 30 cm, aralığı 50 cm, yaklaşık 3500 fidan fidan dönüm vardı.
6.2 zamanında nakli için toprak 10 cm derinliği sıcaklık 10 ° ulaştı, ve bir kademeli yukarı eğilim, filmin nakli.
7. Pest kontrol
7.1 kurtçukları soya fasulyesi ile hektar başına 15 kg, çinko thiophosphate su 5 kg 1 kg, her 5 ila 6 tablet sonra kurutulmuş, uygulanan kök kökünden eğik aşağıda 10 cm, ve sonra kapak toprak fidanları.
7.2 kaplan ile 5% phoxim EC 1000 kez yere rizosfer'de püskürtme veya sulama kök, her 200 ~ 250 ml.
7.3 zamanında bulunan külleme hastalık kontrolü, 70% metil ile tiofanat ıslanabilir toz 1000 kez sprey veya 75% chlorothalonil ıslanabilir toz 500 kez 800 sprey. [2]
8. Dikim zaman
kız meyve dikim zaman olabilir üç çeşit ayrılır, ① bahar erken dikim; ② bahar açık dikim; ③ sonbahar açık dikim;

Etiketler: Ucuz Mantar anne bonsai Süs meyve tohumları Physalis, tatlı anne mantar 50 tohumları/paketi, Yüksek Kalite Mantar anne bonsai Süs meyve tohumları Physalis, tatlı anne mantar 50 tohumları/paketi, Çin bonsai Tedarikçiler

Birim Tipi Paket
Paket Boyutu 10cm x 11cm x 13cm (3.94in x 4.33in x 5.12in)
Marka Adı Skunhe
Tam çiçeklenme Dönem Yaz
tip Bitkiler çiçeklenme
uygulanabilir Constellation Aslan burcu
saksı Dışlanan
Yetiştirilmesi Zorluk Derecesi Düzenli
fonksiyon faiz
sınıflandırma Mini Bahçe
kullanım Açık Tesisleri
stil yıllık
iklim astropika
yer pencere eşiği
Model Numarası 018
boyut küçük
Ürün Tipi Bonsai
çeşitlilik see details

Bir değerlendirme yazın

Mantar anne bonsai Süs meyve tohumları Physalis, tatlı anne mantar 50 tohumları/paketi

Mantar anne bonsai Süs meyve tohumları Physalis, tatlı anne mantar 50 tohumları/paketi

Hoşgeldiniz Dropship sipariş :) Daha Fazla Tercih Aşağıda tıklayın - - - - - (kullanın lütfen C eklemek sanat fazla 1 öğe satın almak gerektiğinde, teşekkür ederim.) 2.1 kreş yöntemleri ağırlıklı olarak plastik seralar veya barakada kreş, yüksek arazi bulunan fideliklerde,

İlgili ürünler